Team

Onderwijs

Juf Jolanda

leerkracht groep 1-2A Giraffen

Werkdagen: maandag, dinsdag

Juf Sandra

leerkracht groep 1-2A Giraffen

Werkdagen: woendag, donderdag en vrijdag

Juf Christine

leerkracht groep 1-2B Vissen

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Juf Helma

leerkracht groep 1/2C Kikkers

Werkdagen: maandag, dinsdag

Juf Femke

leerkracht groep 1/2C Kikkers

Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Juf Ilvy

leerkracht groep 1-2D Pauwen, MT-lid

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Juf Nina

Leerkracht groep 1/2D Pauwen

Werkdagen: woensdag (1/2A), donderdag en vrijdag (1/2D)

Juf Denise

leerkracht groep 1-2E Vlinders

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Juf Femke

leerkracht groep 1-2E Vlinders

Werkdagen: donderdag, vrijdag

Juf Petra Evers

leerkracht groep 3A

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Juf Roos

leerkracht groep 3A

Werkdagen: maandag en dinsdag

Juf Wendy

leerkracht groep 3B

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Juf Kirsten

leerkracht groep 4A, MT-lid

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Juf Wilma

leerkracht 4A

Werkdagen: donderdag, vrijdag

Meneer Matthijs

leerkracht groep 4B

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Juf Ilse

leerkracht groep 5A, leerkracht groep 4B

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Meneer Rob

Leerkracht groep 5A en 5B

Werkdagen: Maanden, dinsdag (5B), donderdag en vrijdag (5A)

Juf Daphne

leerkracht groep 5B

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Meneer Joey

leerkracht groep 6A en 7B

Werkdagen: maandag, dinsdag (6A) en woensdag (7B)

Juf Gwen

leerkracht groep 6A

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Juf Jessie

leerkracht groep 6B

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Juf Petra Sinke

leerkracht groep 6B

Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Juf Franneke

Leerkracht groep 7A

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Juf Linda

Leerkracht groep 7A

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Meneer Frank

Leerkracht groep 8B

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Juf Kim

leerkracht groep 8A

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Juf Kitty

Leerkracht groep 8A

Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag

Juf Daisy

leerkracht groep 8B, MT-lid

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Meneer Mark

gymleerkracht en BSO medewerker

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Juf Jasmijn

Muziekdocent groep 1 t/m 8

Werkdagen: dinsdag

Directie en ondersteuning

Marjolein van Heumen

directeur

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Esther Timmers

Locatiemanager Kanteel

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Marieke Eerden

intern begeleider plein 1-2, plein 3-4-5

Werkdagen: Dinsdag, (woensdag), donderdag, (vrijdag).

Laura Idoe

intern begeleider plein 3-4-5, plein 6-7-8

Wilma Kries

administratief medewerker

Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag

Juf Lotte

onderwijsassistent plein 1-2

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Juf Marieke

Onderwijsassistent groep 1-2

Werkdagen: Woensdag en vrijdag

Juf Jacqueline

Leerkrachtondersteuner plein 1-2 en 3-4-5

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Juf Ineke

Leerkrachtondersteuner plein 3-4-5

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Juf Marti

leerkrachtondersteuner plein 6-7-8

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Kinderdagverblijf

Ardie Franssen

Pedagogisch medewerker

Meer info

Cindy van der Staak

Pedagogisch medewerker Maki's

Meer info

Francy van Koolwijk

Pedagogisch medewerker Gekko's

Meer info

Lous Koers

Pedagogisch medewerker Gekko's

Meer info

Peuterarrangement

Ardie Franssen.

Pedagogisch Medewerker Zonnestralen

Meer info

Sheila Bourne.

Pedagogisch Medewerker Zonnestralen

Meer info

Rita Wijnen.

Pedagogisch Medewerker Zonnestralen

Meer info

Jacqueline van Oploo.

Pedagogisch Medewerker Zonnestralen

Meer info

Buitenschoolse opvang

Ardie Franssen

Pedagogisch medewerker Pelikanen

Meer info

Marti Noordermeer

Pedagogisch medewerker Flamingo's

Meer info

Remke de Vries

Pedagogisch medewerker Kolibries

Meer info